-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м. Торецька Донецької обл.
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-007781-a
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка
Торги не відбулися
241 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 206.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 206.26 UAH
Номер:
89c58467295944f4acec90f83fa0a921
Внутрішній номер закупівлі:
6611944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-07-007781-a
Замовник:
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41345153
-
Адреса:
85287, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт Щербинівка, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мірошниченко +380958596588 radaprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
241 252.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 206.26 UAH
Період уточнення:
07.10.2020 15:07 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2020 15:07 - 23.10.2020 15:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м. Торецька Донецької обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2020