-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
Оголошено тендер
241 252.00
UAH
Номер:
f9c74fd5834e4e02a20b9f3851bb228c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-07-008650-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41345153
-
Адреса:
85287, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт Щербинівка, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий орган Щербинівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41345153
-
Адреса:
85287, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт Щербинівка, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
241 252.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м.Торецька Донецької обл.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.10.2020 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума241 252.00 UAH