-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій кюветів по вул.Центральній до вул.Миру в с.Сільце Берегівського району Закарпа...×-
Благоустрій кюветів по вул.Центральній до вул.Миру в с.Сільце Берегівського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-09-03-002083-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275530
Кам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04349550ДК 021:2015: 90640000-5 Послуги з очищення та спорожнення стічних канавАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серцевина до замка- ID: UA-2026-09-03-002078-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275528
ЯБЛУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20553072ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для робіт з благоустрою міста, а саме: кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-002080-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275527
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба приліжкова- ID: UA-2026-09-03-002073-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275522
Державний навчальний заклад "Лисянський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 02548630ДК 021:2015: 39100000-3 МебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-03-002072-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275521
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "СОКОЛЯТКО" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43720611ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товару, код - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного о...×-
Придбання товару, код - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
- ID: UA-2026-09-03-002061-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275518
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42788771ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпіклівки, замазки, розчинники- ID: UA-2026-09-03-002069-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275517
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі, а саме: анкер гільзовий 10*200 з гайкою в кількості 10 (десяти) штук, бо...×-
Кріпильні деталі, а саме: анкер гільзовий 10*200 з гайкою в кількості 10 (десяти) штук, болт МВ*20 в кількості 20 (двадцяти) штук та гайки МВ в кількості 20 (двадцяти) штук
- ID: UA-2026-09-03-002047-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275516
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапори України (тип кріплення прапора: кишеня під древко; тканина: прапорна сітка; розмір...×-
Прапори України (тип кріплення прапора: кишеня під древко; тканина: прапорна сітка; розмір: 90*135 см) для відзначення та нагородження під час проведення державних, місь-ких, професійних свят та пам’ятних дат (згідно реалізації заходів Програми економічного та соціального розвитку Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади на 2025-2027 рік
- ID: UA-2026-09-03-002064-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275514
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, БІБЛІОТЕК, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗНО-ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43062882ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-03-002065-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275513
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "РОМОДАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ БРАТІВ ГОРОДНІЧЕНКІВ" ЄДРПОУ: 23550766ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги консультування з питань інформатизації та допомога при генерації КЕП- ID: UA-2026-09-03-002060-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275510
Виконавчий комітет Пісківської селищної ради ЄДРПОУ: 41177899ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний; 15860000-4 — Кава, чай та супутня продукція за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-03-002046-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275508
Опорний заклад освіти "Боярський академічний ліцей ім. Євгена Коновальця" Боярської міської ради ЄДРПОУ: 25667194ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
борошномельно-круп'яна продукція- ID: UA-2026-09-03-002062-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275507
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
товари медичного призначення- ID: UA-2026-09-03-002066-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275506
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 20695033ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-002045-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275504
Товстенська селищна рада ЄДРПОУ: 02045722ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -