-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
товари медичного призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002066-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
488 015.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
04
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8a303ae6b18448e3aeb42cbc9bcb92c6
Внутрішній номер закупівлі:
30275506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002066-a
Замовник:
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20695033
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рубля Інна Василівна 380507693003 hvmkc@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
488 015.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 10:08 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 10:08 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 10:08 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴488 015.00 товари медичного призначення