-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка м. Торецька Донецької обл.
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-007781-a
Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Зарічна смт Щербинівка
Торги не відбулися
241 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 206.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 206.26 UAH
Період оскарження:
07.10.2020 15:07 - 19.10.2020 00:00
Нічого не знайдено.