-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гімнастичний інвентар для дитячого садка
Тендер Prozorro UA-2020-10-02-007351-a
Завершена
45 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 228.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 228.00 UAH
Номер:
07341784b6ea4af695692bf5b2c31708
Внутрішній номер закупівлі:
6553587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-02-007351-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Сергіївна Макаренко +380566742805 tender.gorono@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
228.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2020 15:18 - 08.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2020 15:18 - 18.10.2020 18:00
Аукціон:
19.10.2020 13:53 - 19.10.2020 14:14
Період кваліфікації:
19.10.2020 14:14 - 23.10.2020 14:56
Період завантаження договору:
23.10.2020 14:56 - 12.11.2020 14:56
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 20 банківських днів з дня отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колода гімнастична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Лава гімнастична
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Мат гімнастичний
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Шведська стінка дитяча з канатом, кільцями та мотузкою
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Місток-качалка
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Батут дитячій
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГАПУНІК ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА"
Оскарження: 23.10.2020 14:56 - 02.11.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2950416462
-
Контактна особа:
Ганна Гапунік +380674080587 globemat@ukr.net
-
Адреса:
02183, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАТУТІНА , будинок 26В, квартира 101
Оскарження: 23.10.2020 14:56 - 02.11.2020 23:00
Початкова пропозиція
39 876.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 876.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2020 14:56
Документи
11
Скарги
0
ФОП "ТЕСЛИК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3023917522
-
Контактна особа:
Ирина Теслик +380976141216 partner.luxcomfort@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, ШОСЕ САЛТІВСЬКЕ, будинок 264 - І, квартира 9
Початкова пропозиція
42 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
42 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0db2814446d43db8f3aecde04f35e9c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-02-007351-a-a1
Постачальник:
ФОП "ГАПУНІК ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2950416462
-
Контактна особа:
Ганна Гапунік +380674080587 globemat@ukr.net
-
Адреса:
02183, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАТУТІНА , будинок 26В, квартира 101
Номер договору:
33-Т/20
Сума договору:
39 876.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.11.2020 12:52
Статус:
Виконаний