-
Відкриті торги
-
КЕП
Гімнастичний інвентар для дитячого садка
Оголошено тендер
45 600.00
UAH
Номер:
409ab531c5f84ece8dafd14ee9141e00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-02-007955-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гімнастичний інвентар для дитячого садка
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.10.2020 14:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Колода гімнастична
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Лава гімнастична
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Мат гімнастичний
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Шведська стінка дитяча з канатом, кільцями та мотузкою
Кількість
3 штуки
Період постачання
(не задано)
Місток-качалка
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Батут дитячій
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума45 600.00 UAH