-
Відкриті торги
-
КЕП
Гімнастичний інвентар для дитячого садка
39 876.00
UAH без ПДВ
Номер:
d0db2814446d43db8f3aecde04f35e9c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-02-007351-a-a1
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Контактна особа:
Яна Сергіївна Макаренко +380566742805 tender.gorono@gmail.com
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГАПУНІК ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2950416462
-
Контактна особа:
Ганна Гапунік +380674080587 globemat@ukr.net
-
Адреса:
02183, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАТУТІНА , будинок 26В, квартира 101
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Номер договору:
33-Т/20
Дата підписання:
10.11.2020 12:52
Період дії договору:
10.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
39 876.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
39 876.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колода гімнастична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Лава гімнастична
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Мат гімнастичний
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Шведська стінка дитяча з канатом, кільцями та мотузкою
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Місток-качалка
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Батут дитячій
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 01.12.2020