-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
Тендер Prozorro UA-2020-09-30-001260-a
Завершена
608 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 3 500.00 UAH
Номер:
73223255e8a2489e9215a43a03bc7ee3
Внутрішній номер закупівлі:
6512374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-30-001260-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188487
-
Адреса:
12415, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с. Іванівка, вул. Інтернатна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сергіївна Денисюк +380412418772,+380683114482 pansionat12415@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
608 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2020 10:32 - 06.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2020 10:32 - 16.10.2020 00:00
Аукціон:
16.10.2020 13:22 - 16.10.2020 13:43
Період кваліфікації:
16.10.2020 13:43 - 29.10.2020 18:14
Період завантаження договору:
29.10.2020 18:14 - 18.11.2020 18:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за виконані послуги (роботи) здійснюються Замовником у безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Підрядника згідно виставлених рахунків та Актів приймання виконаних послуг (робіт) за формою КБ-2в протягом 15 календарних днів після приймання виконаних послуг (робіт); інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою (у разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку, тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою); застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%); обсяг закупівлі – згідно технічної специфікації щодо предмету закупівлі (додаток 2 до тендерної документації); умови надання забезпечення тендерних пропозицій - згідно частини 14 тендерної документації; назва кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі (послуг), та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: згідно п. 1-41 таблиці «Обсяги робіт» додатку 2 до тендерної документації - код (ДК 021:2015) - 45312100-8 - встановлення систем пожежної сигналізації;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
12415, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Іванівка, ВУЛИЦЯ ІНТЕРНАТНА, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Сварожич +
Оскарження: 19.10.2020 18:54 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36801710
-
Контактна особа:
Пасічник Інна Василівна +380412553094 svarozhih@ukr.net
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чапаєва,7 оф.300
Оскарження: 19.10.2020 18:54 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
575 555.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
575 555.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2020 18:54
Документи
28
Скарги
0
ТОВ Дівікс
Оскарження: 29.10.2020 18:14 - 09.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33463396
-
Контактна особа:
Твардовський Юрій Вікторович +380674106328 diviks_org@ukr.net http://www.diviks.com.ua
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, Вул. Домбровського,86.
Оскарження: 29.10.2020 18:14 - 09.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
593 808.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
593 808.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2020 18:14
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
b22e9c32690048dba55a5eca359347d7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-30-001260-a-c1
Постачальник:
ТОВ Дівікс
×
-
Код ЄДРПОУ:
33463396
-
Контактна особа:
Твардовський Юрій Вікторович +380674106328 diviks_org@ukr.net http://www.diviks.com.ua
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, Вул. Домбровського,86.
Номер договору:
218
Сума договору:
199 840.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 533.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.12.2020 11:02
Статус:
Виконаний