-
Відкриті торги
-
КЕП
монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
199 840.36
UAH з ПДВ
Номер:
b22e9c32690048dba55a5eca359347d7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-30-001260-a-c1
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188487
-
Контактна особа:
Ольга Сергіївна Денисюк +380412418772,+380683114482 pansionat12415@ukr.net
-
Адреса:
12415, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с. Іванівка, вул. Інтернатна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Дівікс
×
-
Код ЄДРПОУ:
33463396
-
Контактна особа:
Твардовський Юрій Вікторович +380674106328 diviks_org@ukr.net http://www.diviks.com.ua
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, Вул. Домбровського,86.
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
218
Дата підписання:
01.12.2020 11:02
Період дії договору:
01.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
199 840.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 306.72 UAH)
Оплачено:
199 840.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 306.72 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
12415, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Іванівка, ВУЛИЦЯ ІНТЕРНАТНА, будинок 1
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
acabcf1daec449a58ca95d21b7618a78
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 09:50
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f8b8094d968340869d6b1b96066d16a5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 09:54
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e34a4128fd1549acb9a00506d1021cc9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 15:10
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
48eb496fee7e47dab80552a629761082
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.01.2022 11:01
Статус:
Опубліковано