• Відкриті торги
  • КЕП

монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі

Оголошено тендер

608 500.00 UAH
Номер: e61050a6a0674ca79aba1c1349adc531
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-30-001273-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЖИТОМИРСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: ЖИТОМИРСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 608 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі
Примітки: Інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги); місцезнаходження замовника - 12415, Житомирська обл., Житомирський район, село Іванівка, ВУЛИЦЯ ІНТЕРНАТНА, будинок 1
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.09.2020 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума608 500.00 UAH