-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2017-02-06-002126-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер:
6feb18e472224c07823d2879a0d3b4b5
Внутрішній номер закупівлі:
649332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-06-002126-b
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Яворская +380676273001 departamentblag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2017 15:54 - 11.02.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2017 15:54 - 21.02.2017 18:00
Аукціон:
22.02.2017 14:34 - 22.02.2017 15:13
Період кваліфікації:
22.02.2017 15:13 - 28.02.2017 16:48
Період завантаження договору:
23.02.2017 13:51 - 15.03.2017 13:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, відкриті стації та водоймища
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Нобель-Агрохiм Товариство З Обмеженою Вiдповiдальнiстю
Оскарження: 22.02.2017 15:13 - 06.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940527
-
Контактна особа:
Кравченко Ігор Вікторович +380504868322 nobelagro.i.k@gmail.com
-
Адреса:
69000, Украина, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ ГОГОЛЯ Д. 109
Оскарження: 22.02.2017 15:13 - 06.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
869 142.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 714.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.02.2017 11:39
Документи
31
Скарги
0
ФОП Ткачов М.М.
Оскарження: 23.02.2017 11:39 - 06.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800600656
-
Контактна особа:
Ткачов Максим Миколайович +380506351196 sadovod76@list.ru
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул. Евгена Котляра 8/10 Б к.28
Оскарження: 23.02.2017 11:39 - 06.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
995 142.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.02.2017 13:51
Документи
13
Скарги
0
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
Оскарження: 23.02.2017 13:51 - 11.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz_astral@mail.ru
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Оскарження: 23.02.2017 13:51 - 11.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
978 999.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
978 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2017 16:48
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "КОМБУД-ЕКО 77"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36906092
-
Контактна особа:
Олександр Коршунов +3080951919647 shchukina@meta.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. КАРАВАЄВА, будинок 11
Початкова пропозиція
985 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
985 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Товариство З Обмеженою Відповідальністю 'Спецспектор Дніпро'
×
-
Код ЄДРПОУ:
39211804
-
Контактна особа:
Репп Григорий Иванович +380675449555 reppdnepr@gmail.com
-
Адреса:
49127, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ РОТОРНА Д. 19 КВ. 3
Початкова пропозиція
985 428.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
985 428.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0f192b902cf452881c1fe4856daaf3b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-06-002126-b-a1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz_astral@mail.ru
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Номер договору:
№13/03-1
Сума договору:
978 999.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
13.03.2017 12:00
Статус:
Підписаний