-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
978 999.98
UAH з ПДВ
Номер:
b0f192b902cf452881c1fe4856daaf3b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-06-002126-b-a1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz_astral@mail.ru
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Номер договору:
№13/03-1
Дата підписання:
13.03.2017 12:00
Період дії договору:
13.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
978 999.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 978 999.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, відкриті стації та водоймища
На карті