-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2017-02-06-002126-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2017 15:54 - 11.02.2017 18:00
Відповідь надана
По кваліфікаційних вимогах
Номер:
44a3393359084e6ab8dad250f9e8e92a
Дата опублікування:
09.02.2017 11:24
Опис:
.2. На підтвердження інформації необхідно надати копію аналогічного договору, а також документів, які підтверджують виконання договору, такі, як акти наданих послуг (виконаних робіт), а також оригінал позитивного листа відгуку, який виданий суб’єктом господарювання (з яким було укладено договір) із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук), ціни (вартості) договору та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків.
Примітка: Загальна вартість актів наданих послуг (виконаних робіт), наданих у складі пропозиції повинна дорівнювати не менш ніж 90 % від суми договору.
Лише по чьому пункту потрібно відцифрувати 5000 документів. Ви важаєте це так необхідно?
Відповідь:
Згідно частини статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Згідно з частиною 2 статті 16 Закону та пунктом 5 розділу ІІІ Примірної тендерної документації, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку від 13.04.2016 № 680, при визначенні кваліфікаційних критеріїв у тендерній документації замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, що визначені у Законі.
Законом передбачено право замовника самостійно визначати кваліфікаційні критерії до учасників з числа тих, що встановлені частиною другою статті 16 Закону, а також спосіб їх документального підтвердження.
Згідно статті 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
Разом з цим, повідомляємо, що документи, вимога щодо надання яких зазначена у тендерній документації, повинні бути надані у складі тендерної пропозиції учасника.
Дата відповіді:
14.02.2017 12:30