-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб криптографічного захисту інформації Secure Token)
Тендер Prozorro UA-2020-09-28-001118-c
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
Номер:
3e95fb799a5c4d6eb29660c213eae5aa
Внутрішній номер закупівлі:
6478872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-28-001118-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
190.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2020 11:02 - 04.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2020 11:02 - 14.10.2020 11:07
Аукціон:
15.10.2020 14:15 - 15.10.2020 14:36
Період кваліфікації:
15.10.2020 14:36 - 21.10.2020 14:20
Період завантаження договору:
21.10.2020 14:20 - 10.11.2020 14:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб криптографічного захисту інформації Secure Token)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, попект Будівельників, 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
37 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2020 14:20
Документи
12
Скарги
0
ПРИВАТНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ КІБЕРБЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42744451
-
Контактна особа:
Володимир Володимирович Горьовий +380442290495 s@ics.org.ua
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 2, корпус 6
Початкова пропозиція
38 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
9eace2f935214897a9cafa28f5b1d91f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-28-001118-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ОРБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39482706
-
Контактна особа:
Олексій Невінгловський +380661059202 nag@orb.co.ua
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 27
Номер договору:
№152
Сума договору:
37 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
02.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний