-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб криптографічного захисту інформації Secure Token)
37 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
9eace2f935214897a9cafa28f5b1d91f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-28-001118-c-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Контактна особа:
Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОРБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39482706
-
Контактна особа:
Олексій Невінгловський +380661059202 nag@orb.co.ua
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 27
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№152
Дата підписання:
02.11.2020 00:00
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
37 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
37 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб криптографічного захисту інформації Secure Token)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, попект Будівельників, 33
На карті