-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб криптографічного захисту інформації Secure Token)
Оголошено тендер
38 000.00
UAH
Номер:
a7411a5361044f2c88c8163221d7741b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-28-001171-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Засіб криптографічного захисту інформації Secure Token)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.09.2020 10:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума38 000.00 UAH