-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єктів
Тендер Prozorro UA-2020-09-25-003110-c
Завершена
135 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 676.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 676.80 UAH
Номер:
2d6371d68c7f40639c01c3c4ca414764
Внутрішній номер закупівлі:
6473288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-25-003110-c
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Александров Денис Олегович 0660352311 ZAK.IFS@CUSTOMS.SFS.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
135 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
676.80 UAH
Період уточнення:
25.09.2020 21:58 - 02.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2020 21:58 - 12.10.2020 00:00
Аукціон:
12.10.2020 15:30 - 12.10.2020 16:03
Період кваліфікації:
12.10.2020 16:03 - 20.10.2020 18:58
Період завантаження договору:
20.10.2020 18:58 - 09.11.2020 18:58
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата за цим Договором проводиться на основі пред’явленого Виконавцем Рахунку та Акту наданих послуг. Замовник оплачує виконані Виконавцем роботи протягом 5 (п’яти) банківських днів з дня підписання Замовником актів наданих послуг при умові наявності відповідних бюджетних асигнувань на зазначені цілі на рахунку Замовника та надання дозволу органами державного казначейства на проведення оплати. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані послуги здійснюються протягом 5 (п’яти) днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони об’єктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агенство безпеки СБМ
Оскарження: 20.10.2020 18:58 - 30.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39616925
-
Контактна особа:
Васильєв Анатолій Анатолійович +380504324424 sbm.ohorona@gmail.com http://www.sbm.org.ua
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Швабська, буд. 37
Оскарження: 20.10.2020 18:58 - 30.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
125 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 223.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2020 18:58
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "САМСОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40945059
-
Контактна особа:
Владимир Несклада +380668124607 tovsamson@ukr.net
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 32, офіс 138
Початкова пропозиція
125 452.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 408.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ТИТАН-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34943132
-
Контактна особа:
Оксана Ткач +380689272077 oksana.tkach@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
126 144.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ПП "СБ ГРІЗЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41157579
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sb-sheriff@ukr.net
-
Адреса:
02059, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Початкова пропозиція
135 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
65abba78ca694e73938db8d153a6e0f8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-25-003110-c-b1
Постачальник:
ТОВ Агенство безпеки СБМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39616925
-
Контактна особа:
Васильєв Анатолій Анатолійович +380504324424 sbm.ohorona@gmail.com http://www.sbm.org.ua
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Швабська, буд. 37
Номер договору:
304
Сума договору:
147 864.28 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 15.02.2021 00:00
Дата підписання:
02.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний