-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони об’єктів
147 864.28
UAH без ПДВ
Номер:
65abba78ca694e73938db8d153a6e0f8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-25-003110-c-b1
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
-
Контактна особа:
Александров Денис Олегович 0660352311 ZAK.IFS@CUSTOMS.SFS.GOV.UA
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Агенство безпеки СБМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39616925
-
Контактна особа:
Васильєв Анатолій Анатолійович +380504324424 sbm.ohorona@gmail.com http://www.sbm.org.ua
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Швабська, буд. 37
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
304
Дата підписання:
02.11.2020 00:00
Період дії договору:
02.11.2020 00:00 - 15.02.2021 00:00
Сума договору:
147 864.28 UAH без ПДВ
Оплачено:
147 864.28 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з охорони об’єктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.01.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3451c759dc704db387baa6ce36d2c4b6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії Договору на час проведення процедури закупівлі у 2021 році.
Номер додаткової угоди:
397
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7fb919332e5a45788647d0339be96ee9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Викладення пунктів Договору № 304 про надання послуг охорони від 02 листопада 2020 року в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
68
Дата внесення змін до договору:
01.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано