-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони об’єктів
Оголошено тендер
135 360.00
UAH
Номер:
25d2ea9c3ae64478ad336111f5f7ed01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-25-009943-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337207
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони об’єктів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.09.2020 21:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума135 360.00 UAH