-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Топіари з рослинним оздобленням ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Тендер Prozorro UA-2020-09-25-004707-a
Згідно з технічним завбанням
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 850.00 UAH
Номер:
c07631c79a1e4cbba2c262d9e70fe450
Внутрішній номер закупівлі:
6460786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-25-004707-a
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потапов Олександр Олександрович 380474436319 peo_sofievka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 850.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2020 11:30 - 15.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2020 11:30 - 25.10.2020 23:00
Аукціон:
26.10.2020 11:03 - 26.10.2020 11:24
Період кваліфікації:
26.10.2020 11:24 - 01.11.2020 23:06
Період завантаження договору:
01.11.2020 23:06 - 21.11.2020 23:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗа рахунок коштів державного Бюджету України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Топіари з рослинним оздобленням
ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 30.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Особа Андрій Васильович
Оскарження: 01.11.2020 23:06 - 12.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2862313231
-
Контактна особа:
Особа Андрій Васильович +38(067)672-55-81 lviv.greenlion@gmail.com
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Кавалерідзе 16/90
Оскарження: 01.11.2020 23:06 - 12.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
769 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2020 23:06
Документи
29
Скарги
0
ФОП Лучка Лариса Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2240424285
-
Контактна особа:
Лучка Лариса Ярославівна +380679993454 topiar.net@gmail.com
-
Адреса:
80383, Україна, Львівська область, Малехів, вулиця Шухевича, 27
Початкова пропозиція
770 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
770 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e5bf7cda5984d81ae95769dcffa8025
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-25-004707-a-b1
Постачальник:
Особа Андрій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2862313231
-
Контактна особа:
Особа Андрій Васильович +38(067)672-55-81 lviv.greenlion@gmail.com
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Кавалерідзе 16/90
Номер договору:
736/11
Сума договору:
769 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
12.11.2020 08:00
Статус:
Виконаний