-
Відкриті торги
-
КЕП
Топіари з рослинним оздобленням ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
769 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e5bf7cda5984d81ae95769dcffa8025
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-25-004707-a-b1
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Контактна особа:
Потапов Олександр Олександрович 380474436319 peo_sofievka@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Особа Андрій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2862313231
-
Контактна особа:
Особа Андрій Васильович +38(067)672-55-81 lviv.greenlion@gmail.com
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Кавалерідзе 16/90
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
736/11
Дата підписання:
12.11.2020 08:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
769 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
769 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Топіари з рослинним оздобленням
ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 30.12.2020