-
Відкриті торги
-
КЕП
Топіари з рослинним оздобленням ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Оголошено тендер
770 000.00
UAH
Номер:
4263dd230c4f45dcbef5c8a8907a3859
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-25-001191-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Топіари з рослинним оздобленням ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.09.2020 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗа рахунок коштів Державного Бюджету України
Сума770 000.00 UAH