-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з харчування
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-008997-a
Місцезнаходження замовника - м. Рівне, вул. Київська 60, 33027. Категорія - 3. Підприємства, установи, організації, Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
1 360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 600.00 UAH
Номер:
ea0b07ab57974048bf5caa395dcb706e
Внутрішній номер закупівлі:
6444903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-008997-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирилюк Анатолій Іванович 380974058155 1989.rodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 600.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 14:33 - 02.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 14:33 - 12.10.2020 00:00
Аукціон:
12.10.2020 11:38 - 12.10.2020 11:59
Період кваліфікації:
12.10.2020 11:59 - 16.10.2020 15:47
Період завантаження договору:
16.10.2020 15:47 - 05.11.2020 15:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування пацієнтів (
згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник код 55523000-2 Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Оскарження: 16.10.2020 15:47 - 26.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 12, офіс 42
Оскарження: 16.10.2020 15:47 - 26.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
1 346 024.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 331 844.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2020 15:47
Документи
63
Скарги
0
ТОВ "ФАБРИКА СМАКУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39785646
-
Контактна особа:
Ігор Юхимович Левінзон +380960167020 odtender@fabrika.odessa.ua
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЬОФОНТАНСЬКА, будинок 19-Б, офіс 263
Початкова пропозиція
1 359 024.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 345 237.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
d182bc692078478c85d0d1e7691017e1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-24-008997-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 12, офіс 42
Номер договору:
04-159
Сума договору:
266 355.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
221 962.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
28.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний