• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з харчування

266 355.18 UAH з ПДВ
Номер: d182bc692078478c85d0d1e7691017e1
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-24-008997-a-a1
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Постачальник: ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 04-159
Дата підписання: 28.10.2020 00:00
Період дії договору: до 31.03.2021 00:00
Сума договору: 266 355.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 392.53 UAH)
Оплачено: 266 355.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 392.53 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування пацієнтів ( згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник код 55523000-2 Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: fe5a5f5e08e94c3ba9073767e7f36a9d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод уг 04-159.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e80dddcb43034924a897ba54a4c99ad6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2020 00:01
    Статус:
    Опубліковано
pdf
продовження 04-159.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: eaf650118f4a447a9d719a1ea07246cd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 20 % щодо продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 27.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №3 харчування 20%.pdf
p7s
sign.p7s