-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з харчування
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-008997-a
Місцезнаходження замовника - м. Рівне, вул. Київська 60, 33027. Категорія - 3. Підприємства, установи, організації, Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
1 360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 600.00 UAH
Період оскарження:
24.09.2020 14:33 - 08.10.2020 00:00
Нічого не знайдено.