• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)

Завершена

47 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 237.20 UAH
Номер: 2e790960f45e4ed48a717055cef8ae6e
Внутрішній номер закупівлі: 6439873
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-24-005541-a   
Замовник: Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
Контактна особа: Валентина Андреевна +380679087780,+380565491678 kraivo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 47 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 237.20 UAH
Період уточнення: 24.09.2020 12:05 - 30.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2020 12:05 - 10.10.2020 08:00
Аукціон: 12.10.2020 11:15 - 12.10.2020 11:36
Період кваліфікації: 12.10.2020 11:36 - 20.10.2020 11:37
Період завантаження договору: 20.10.2020 11:37 - 09.11.2020 11:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 13.11.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"

Оскарження: 20.10.2020 11:37 - 30.10.2020 23:00
Початкова пропозиція 46 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2020 11:37
Документи 55
Скарги 0
ФОП БОНДАР М. В.
Початкова пропозиція 47 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: a0633b7e36194309a84bbdd101b5c04c
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-24-005541-a-c1
Постачальник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
Номер договору: 229/20
Сума договору: 46 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 38 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 09.11.2020 12:17
Статус:
Виконаний
pdf
Дговір № 229.20 від 09.11.2020.pdf
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод. угода № 2 від 229.20.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s