-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Оголошено тендер
47 400.00
UAH
Номер:
b1f66007196a4ee69922fa88323e1caf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-22-011385-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142448
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142448
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
47 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.09.2020 21:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума47 400.00 UAH