-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
46 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
a0633b7e36194309a84bbdd101b5c04c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-24-005541-a-c1
Замовник:
Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142448
-
Контактна особа:
Валентина Андреевна +380679087780,+380565491678 kraivo@ukr.net
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Глушан Олена Віталіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
229/20
Дата підписання:
09.11.2020 12:17
Період дії договору:
09.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
46 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 740.00 UAH)
Оплачено:
46 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 740.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК:021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 13.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Сектор осв,мол та спорт Криничан.РДА
IBAN:UA788201720344211003192053031
ТОВ "КРЕО СIНЕРЖI"
IBAN:UA033375460000026008055023852
Сума
46440.00 UAH
Статус
Оплачений
16.12.2020 11:29
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
359af19f95b14d78a1456b881a966c90
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжено термін постачання
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.11.2020 12:58
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ee395356ab6c44369ffc0aeb6baf216b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження терміну постачання
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.12.2020 10:58
Статус:
Опубліковано