-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-001392-a
Завершена
156 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 782.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 782.00 UAH
Номер:
ecf991c326634535bef3ced373f26c11
Внутрішній номер закупівлі:
6377960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-21-001392-a
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єфіменко Олена Анатоліївна +380623524289 Helena2535@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
782.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 690.20 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 13:35 - 27.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2020 13:35 - 07.10.2020 13:40
Аукціон:
08.10.2020 12:33 - 08.10.2020 12:54
Період кваліфікації:
08.10.2020 12:54 - 12.10.2020 10:31
Період завантаження договору:
12.10.2020 10:31 - 01.11.2020 10:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скумбрія свіжоморежена
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"
Оскарження: 12.10.2020 10:31 - 23.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43090291
-
Контактна особа:
Лукашов Євген Васильович +380505051077 libragrup19@gmail.com
-
Адреса:
87537, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Купріна, будинок 10, приміщення 129
Оскарження: 12.10.2020 10:31 - 23.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
138 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2020 10:31
Документи
19
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
Соловйова Вікторія Станіславівна 380504717060, 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Початкова пропозиція
156 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
156 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2e6890c0bfc42578c3916d5691e30dc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-21-001392-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43090291
-
Контактна особа:
Лукашов Євген Васильович +380505051077 libragrup19@gmail.com
-
Адреса:
87537, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Купріна, будинок 10, приміщення 129
Номер договору:
Л-Г/2020-460
Сума договору:
138 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
115 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.10.2020 00:00 - 27.10.2020 23:59
Дата підписання:
27.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний