-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
156 340.00
UAH
Номер:
00529ad8943648d5a4377eaf287545ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-18-001653-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.09.2020 13:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Скумбрія св/м
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума156 340.00 UAH