-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
138 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e2e6890c0bfc42578c3916d5691e30dc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-21-001392-a-c1
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Контактна особа:
Єфіменко Олена Анатоліївна +380623524289 Helena2535@ukr.net
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43090291
-
Контактна особа:
Лукашов Євген Васильович +380505051077 libragrup19@gmail.com
-
Адреса:
87537, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Купріна, будинок 10, приміщення 129
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
Л-Г/2020-460
Дата підписання:
27.10.2020 00:00
Період дії договору:
27.10.2020 00:00 - 27.10.2020 23:59
Сума договору:
138 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 000.00 UAH)
Оплачено:
138 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скумбрія свіжоморежена
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fb588d0e410c4906af067d75861920bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано