-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій - 2
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-001302-b
Завершена
669 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 347.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 347.30 UAH
Номер:
227df74be35545968a8baf0081e81d73
Внутрішній номер закупівлі:
637162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-16-001302-b
Замовник:
ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
13955752
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Тараненко +380662792140 m-rada-pir@mail.ru http://pyriatyn.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
669 460.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 347.30 UAH
Період уточнення:
16.01.2017 17:14 - 22.01.2017 17:11
Період прийому пропозицій:
16.01.2017 17:14 - 01.02.2017 17:11
Аукціон:
02.02.2017 13:16 - 02.02.2017 13:44
Період кваліфікації:
02.02.2017 13:44 - 17.02.2017 17:39
Період завантаження договору:
15.02.2017 19:28 - 07.03.2017 19:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій - 2
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2 штуки
Період постачання
13.02.2017 - 06.03.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КАБАНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Оскарження: 02.02.2017 13:44 - 26.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2568516453
-
Контактна особа:
КАБАНЕЦЬ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ +380677835774 kabanec-5@ukr.net
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, Київ, МАЯКОВСЬКОГО, БУДИНОК 3-А, КВАРТИРА 125
Оскарження: 02.02.2017 13:44 - 26.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
669 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2017 19:28
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ІНФОЛ"
Оскарження: 15.02.2017 19:28 - 28.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13963023
-
Контактна особа:
Євген Черненко +380532563030 mail@infol.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. ЛЯХОВА, будинок 1, кімната 29
Оскарження: 15.02.2017 19:28 - 28.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
664 570.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2017 17:39
Документи
9
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво Розумники"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38105096
-
Контактна особа:
Кохан Олександр Валерійович 300444839994 d.orobec@rozumniki.ua http://rozumniki.net/
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, бульвар Дружби Народів, 18/7
Початкова пропозиція
663 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
656 604.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
18df5fd5d9bd4d49a4a9081a9a267947
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-16-001302-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ІНФОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13963023
-
Контактна особа:
Євген Черненко +380532563030 mail@infol.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. ЛЯХОВА, будинок 1, кімната 29
Номер договору:
105
Сума договору:
640 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.03.2017 17:09
Статус:
Підписаний