-
Відкриті торги
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій - 2
640 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
18df5fd5d9bd4d49a4a9081a9a267947
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-16-001302-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ІНФОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13963023
-
Контактна особа:
Євген Черненко +380532563030 mail@infol.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. ЛЯХОВА, будинок 1, кімната 29
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Номер договору:
105
Дата підписання:
07.03.2017 17:09
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
640 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 640 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій - 2
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2 штуки
Період постачання
13.02.2017 - 06.03.2017