-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання - кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій - 2
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-001302-b
Завершена
669 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 347.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 347.30 UAH
Період уточнення:
16.01.2017 17:14 - 22.01.2017 17:11
Звернень немає. Звернення не може бути заданим