-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування
Тендер Prozorro UA-2020-09-18-005399-a
Протигаз ГП-7
Завершена
247 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 477.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 477.80 UAH
Номер:
20c32558f3a744cd8c84f5e2def4f3af
Внутрішній номер закупівлі:
6358685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-18-005399-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Валентинович Сафонов +380930029096 7290126@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
247 780.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 477.80 UAH
Період уточнення:
18.09.2020 13:11 - 24.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2020 13:11 - 04.10.2020 13:00
Аукціон:
05.10.2020 12:28 - 05.10.2020 12:49
Період кваліфікації:
05.10.2020 12:49 - 18.11.2020 13:17
Період завантаження договору:
18.11.2020 13:17 - 08.12.2020 13:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протигаз ГП-7
Кількість
224 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.В.Антоновича, буд.65 (приміщення господарського складу лікарні)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІДЕР ЕКО ТРЕЙД"
Оскарження: 16.11.2020 15:33 - 27.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42793362
-
Контактна особа:
Лілія Масляєва +38661020320 ecocorn3@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА АНТОНОВИЧА, будинок 33
Оскарження: 16.11.2020 15:33 - 27.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
241 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 920.00 UAH з ПДВ
Документи
53
Скарги
2
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄРМАК ГАЛИНА РОМАНІВНА
Оскарження: 18.11.2020 13:17 - 29.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2346814487
-
Контактна особа:
Єрмак Галина 380936262463 GALYNAYERMAK@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 53211, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ВУЛИЦЯ ІРТИШСЬКА, будинок 95
Оскарження: 18.11.2020 13:17 - 29.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
246 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
246 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2020 13:17
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
a966082901494c8aa1f5e6e59874986a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-18-005399-a-c2
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄРМАК ГАЛИНА РОМАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2346814487
-
Контактна особа:
Єрмак Галина 380936262463 GALYNAYERMAK@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 53211, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ВУЛИЦЯ ІРТИШСЬКА, будинок 95
Номер договору:
Т-24
Сума договору:
246 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.12.2020 16:54
Статус:
Виконаний