-
Відкриті торги
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування
Оголошено тендер
247 780.00
UAH
Номер:
c10459a5220c406f83c869d391e6786b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-18-005906-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
247 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Індивідуальне обмундирування
Примітки:
Протигаз ГП-7
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.09.2020 12:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет
Сума247 780.00 UAH