-
Відкриті торги
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування
246 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
a966082901494c8aa1f5e6e59874986a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-18-005399-a-c2
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Контактна особа:
Андрій Валентинович Сафонов +380930029096 7290126@gmail.com
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄРМАК ГАЛИНА РОМАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2346814487
-
Контактна особа:
Єрмак Галина 380936262463 GALYNAYERMAK@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 53211, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ВУЛИЦЯ ІРТИШСЬКА, будинок 95
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т-24
Дата підписання:
08.12.2020 16:54
Період дії договору:
08.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
246 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
246 400.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протигаз ГП-7
Кількість
224 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.В.Антоновича, буд.65 (приміщення господарського складу лікарні)
На карті