-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41» (Закупівля здійснюється за рахунок коштів Гранту Європейського Союзу наданих в рамках Проекту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) (2020-2023 роки). Грантовий контракт № 2020/415-429 ) УВАГА: Закупівля за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі без ПДВ на підставі міжнародного договору - Рамкової Угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств № 994-763 від 03 вересня 2008 року, ратифікованою Законом України № 360-VI від 03.09.2008р.;
Тендер Prozorro UA-2020-09-18-003062-b
Закупівля здійснюється за рахунок коштів Гранту Європейського Союзу наданих в рамках Проекту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) (2020-2023 роки). Грантовий контракт № 2020/415-429
Завершена
120 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер:
8957948d6c9d43659d40f0762f7f5f58
Внутрішній номер закупівлі:
6358492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-18-003062-b
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Никитюк Олена Миколаївна +380645244097 laenellen@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2020 13:05 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2020 13:05 - 05.10.2020 13:09
Аукціон:
06.10.2020 11:03 - 06.10.2020 11:24
Період кваліфікації:
06.10.2020 11:24 - 09.10.2020 14:17
Період завантаження договору:
09.10.2020 14:17 - 29.10.2020 14:17
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗгідно Акту.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКРО ІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 09.10.2020 14:17 - 20.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42590106
-
Контактна особа:
Авраменко Сергій +380955270511 A-KRO@META.UA
-
Адреса:
Україна, 69057, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 129
Оскарження: 09.10.2020 14:17 - 20.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
81 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2020 14:17
Документи
39
Скарги
0
ЯНОВСЬКИЙ ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3185405477
-
Контактна особа:
ЯНОВСЬКИЙ ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ +380506236017 orgproect@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, пр-т Космонавтів, 7Б/45,
Початкова пропозиція
110 842.11 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
f208d6f4e3f14ea99ee8f344cf3d55f4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-18-003062-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКРО ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42590106
-
Контактна особа:
Авраменко Сергій +380955270511 A-KRO@META.UA
-
Адреса:
Україна, 69057, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 129
Номер договору:
244
Сума договору:
59 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.10.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
27.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний