-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41» (Закупівля здійснюється за рахунок коштів Гранту Європейського Союзу наданих в рамках Проекту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) (2020-2023 роки). Грантовий контракт № 2020/415-429 ) УВАГА: Закупівля за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі без ПДВ на підставі міжнародного договору - Рамкової Угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств № 994-763 від 03 вересня 2008 року, ратифікованою Законом України № 360-VI від 03.09.2008р.;
59 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
f208d6f4e3f14ea99ee8f344cf3d55f4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-18-003062-b-a1
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Контактна особа:
Никитюк Олена Миколаївна +380645244097 laenellen@ukr.net
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКРО ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42590106
-
Контактна особа:
Авраменко Сергій +380955270511 A-KRO@META.UA
-
Адреса:
Україна, 69057, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 129
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
244
Дата підписання:
27.10.2020 00:00
Період дії договору:
27.10.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
59 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
59 400.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59-А
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
СНУ ім. В.Даля
IBAN:UA548201720343181005300000808
ТОВ "АКРО IНЖИНIРИНГ"
IBAN:UA713133990000026005055732280
Сума
59400.00 UAH
Статус
Оплачений
18.02.2021 15:16
Док-ти
1
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c5a5d69f812d4137ac5ed5065fc1d6ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d75ed910cab74dd4ab3dcd5045524633
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі. Внесення змін до п.2.3, п.2.4 Договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано