-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41»
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
5d0d4839a3534e0386fa0dbaed879e29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-18-001468-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41»
Примітки:
Закупівля здійснюється за рахунок коштів Гранту Європейського Союзу наданих в рамках Проекту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) (2020-2023 роки). Грантовий контракт № 2020/415-429
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.09.2020 12:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт комплексу будівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Лабораторний та Навчальний корпуси), розташованих за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 41»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума120 000.00 UAH