-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Тендер Prozorro UA-2020-09-17-006413-b
Мова підготовки тендерних пропозицій - українська.
Завершена
470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер:
bf105927ca4444eaa2cd1528880050db
Внутрішній номер закупівлі:
6347121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-17-006413-b
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Галицька пл, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Теліпський Ігорович 380322975681 lkp.arlmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 350.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2020 17:28 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2020 17:28 - 05.10.2020 19:00
Аукціон:
06.10.2020 12:42 - 06.10.2020 13:15
Період кваліфікації:
06.10.2020 13:16 - 30.10.2020 09:31
Період завантаження договору:
30.10.2020 09:31 - 19.11.2020 09:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Кількість
310 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМІН ЛТД"
Оскарження: 30.10.2020 09:26 - 10.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19334620
-
Контактна особа:
Кригуль Любомир Євгенович 0677940882 TERMINOCINKA@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 79053, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ Аркаса, будинок 13, квартира 2
Оскарження: 30.10.2020 09:26 - 10.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
148 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 500.00 UAH з ПДВ
Документи
54
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО."
Оскарження: 30.10.2020 09:31 - 10.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764849
-
Контактна особа:
Кононенко Таісія +380672172051 AGIO.OTSINKA@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18002, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 5
Оскарження: 30.10.2020 09:31 - 10.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
232 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2020 09:31
Документи
111
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛ-СВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22338573
-
Контактна особа:
Гохберг Ігор +380503708279 GALSWIT@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 79070, Львівська обл., місто Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 53, квартира 11
Початкова пропозиція
366 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
48
Скарги
0
ПП Авто-експрес
×
-
Код ЄДРПОУ:
31124814
-
Контактна особа:
Гонцовська Людмила Вікторівна +380459566125 glvgvo@ukr.net
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул. Бежівка, 1
Початкова пропозиція
382 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b60ef7f57a84e0cb8407839f7206402
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-17-006413-b-a2
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО."
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764849
-
Контактна особа:
Кононенко Таісія +380672172051 AGIO.OTSINKA@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18002, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 5
Номер договору:
01/11
Сума договору:
232 190.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний