-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
232 190.00
UAH без ПДВ
Номер:
4b60ef7f57a84e0cb8407839f7206402
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-17-006413-b-a2
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
-
Контактна особа:
Юрій Теліпський Ігорович 380322975681 lkp.arlmr@gmail.com
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Галицька пл, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО."
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764849
-
Контактна особа:
Кононенко Таісія +380672172051 AGIO.OTSINKA@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18002, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Номер договору:
01/11
Дата підписання:
11.11.2020 00:00
Період дії договору:
11.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
232 190.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
18 725.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Кількість
310 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації