-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Оголошено тендер
470 000.00
UAH
Номер:
e46eeb765d7d41e8af46ef95ae772f44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-17-012657-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Галицька пл, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Галицька пл, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
Дата опублікування:
17.09.2020 17:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума470 000.00 UAH