-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
УГПГФ 20Т - 029 - Комплект навігаційного обладнання для системи GPS моніторингу з монтажем в асортименті. 38110000-9 – Навігаційні прилади за ДК021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2020-09-17-010625-a
38110000-9 – Навігаційні прилади за ДК021:2015 Єдиного закупівельного словника Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
220 830.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 4 416.00 UAH
мін. крок: 2% або 4 416.00 UAH
Номер:
50b3491f5ad34de9bfdb77bd63c8b305
Внутрішній номер закупівлі:
6346608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-17-010625-a
Замовник:
Укргазвидобування" в особі філії "Укргазпромгеофізика
×
-
Код ЄДРПОУ:
21236681
-
Адреса:
61031, Україна, Харківська область, Харків, м. Харків, вул. Драгомирівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Підгайко +380577019785,+380577019789 oksana.pidgajko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 830.58 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 416.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2020 16:59 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2020 16:59 - 05.10.2020 15:00
Аукціон:
06.10.2020 11:03 - 06.10.2020 11:48
Період кваліфікації:
06.10.2020 11:48 - 11.11.2020 14:24
Період завантаження договору:
11.11.2020 14:24 - 01.12.2020 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навігаційного обладнання №1 з урахуванням монтажу
Комплектація:
- Пристрій спостереження BI 820 TREK OBD у кількості 1 од. з підтримкою збору даних з бортового комп’ютеру ТЗ через інтерфейс OBD-II та монтажним комплектом або аналог не гірший за технічних показників зазначених у технічних вимогах проекту договору
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Комплект навігаційного обладнання №2 з урахуванням монтажу
Комплектація:
Пристрій спостереження BI 820 TREK з монтажним комплектом або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору у кількості 1 од.;
- Датчик рівня пального BI FLSENSOR з монтажним комплектом у кількості 2 од. або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору.
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Комплект навігаційного обладнання №3 з урахуванням монтажу
Комплектація:
Пристрій спостереження BI 820 TREK з монтажним комплектом або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору у кількості 1 од.;
- Датчик рівня пального BI FLSENSOR у кількості 1 од. або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору.
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮНІТРЕК"
Оскарження: 13.10.2020 14:48 - 24.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42345149
-
Контактна особа:
Соловей Михайло Ігорович +380956002699 solovey.michail@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Вознесенівський район ВУЛИЦЯ ВОЛГОГРАДСЬКА буд. 26-А
Оскарження: 13.10.2020 14:48 - 24.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
199 695.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.10.2020 14:48
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВАКОМ ТЕХНО"
Оскарження: 21.10.2020 14:19 - 31.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42876862
-
Контактна особа:
Павленко Віталій 380663230880 1640550@GMAIL.COM
-
Адреса:
61045 , Україна, Харківська область, Харків, 61045, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВАВИЛОВА, будинок 12, ЛІТЕРА "А-2"
Оскарження: 21.10.2020 14:19 - 31.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
196 536.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
164 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2020 14:19
Документи
79
Скарги
0
ТОВ "САТТРАНС МОНІТОРИНГ"
Оскарження: 28.10.2020 14:29 - 08.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38914209
-
Контактна особа:
Будньова Ірина Юріївна undefined I.BUDNOVA@SATTRANS.COM.UA http://www.sattrans.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01030 м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького, буд. 44
Оскарження: 28.10.2020 14:29 - 08.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
185 876.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2020 14:29
Документи
60
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖІЕМПІ-САТЕЛІТ"
Оскарження: 04.11.2020 12:24 - 15.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37275190
-
Контактна особа:
Горінов Максим +380672301175 sales@controler.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Ливарна, 15, 71
Оскарження: 04.11.2020 12:24 - 15.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
216 726.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2020 12:24
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "АРТ СЕК'ЮРІТІ ГРУП"
Оскарження: 11.11.2020 14:24 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38204911
-
Контактна особа:
Екатерина директор +380674483737 e.maltseva7@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЖЕНКА, будинок 15, кімната 411
Оскарження: 11.11.2020 14:24 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
199 170.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 754.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2020 14:24
Документи
59
Скарги
1
ТОВ "БИАКОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42567716
-
Контактна особа:
Максим Обуховський +380505900808 info@beacon.org.ua
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 57
Початкова пропозиція
212 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 452.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
c38be5b5344c4604a7c76f3769143292
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-17-010625-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АРТ СЕК'ЮРІТІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38204911
-
Контактна особа:
Екатерина директор +380674483737 e.maltseva7@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЖЕНКА, будинок 15, кімната 411
Номер договору:
УГПГФ 799/02-20
Сума договору:
194 754.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
162 295.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.12.2020 18:14
Статус:
Виконаний