-
Відкриті торги
-
КЕП
УГПГФ 20Т - 029 - Комплект навігаційного обладнання для системи GPS моніторингу з монтажем в асортименті. 38110000-9 – Навігаційні прилади за ДК021:2015 Єдиного закупівельного словника
194 754.00
UAH з ПДВ
Номер:
c38be5b5344c4604a7c76f3769143292
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-17-010625-a-a1
Замовник:
Укргазвидобування" в особі філії "Укргазпромгеофізика
×
-
Код ЄДРПОУ:
21236681
-
Контактна особа:
Оксана Підгайко +380577019785,+380577019789 oksana.pidgajko@ugv.com.ua
-
Адреса:
61031, Україна, Харківська область, Харків, м. Харків, вул. Драгомирівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "АРТ СЕК'ЮРІТІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38204911
-
Контактна особа:
Екатерина директор +380674483737 e.maltseva7@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЖЕНКА, будинок 15, кімната 411
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
УГПГФ 799/02-20
Дата підписання:
01.12.2020 18:14
Період дії договору:
01.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
194 754.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 459.00 UAH)
Оплачено:
194 754.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 459.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навігаційного обладнання №1 з урахуванням монтажу
Комплектація:
- Пристрій спостереження BI 820 TREK OBD у кількості 1 од. з підтримкою збору даних з бортового комп’ютеру ТЗ через інтерфейс OBD-II та монтажним комплектом або аналог не гірший за технічних показників зазначених у технічних вимогах проекту договору
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Комплект навігаційного обладнання №2 з урахуванням монтажу
Комплектація:
Пристрій спостереження BI 820 TREK з монтажним комплектом або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору у кількості 1 од.;
- Датчик рівня пального BI FLSENSOR з монтажним комплектом у кількості 2 од. або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору.
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Комплект навігаційного обладнання №3 з урахуванням монтажу
Комплектація:
Пристрій спостереження BI 820 TREK з монтажним комплектом або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору у кількості 1 од.;
- Датчик рівня пального BI FLSENSOR у кількості 1 од. або аналог не гірший за технічними показниками зазначеними у технічних вимогах проекту договору.
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 31.12.2021