-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект навігаційного обладнання для системи GPS моніторингу з монтажем в асортименті
Оголошено тендер
220 830.58
UAH
Номер:
6b841ca31e7b422296bb481d270ffb01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-10-009804-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Укргазпромгеофізика"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21236681
-
Адреса:
61031, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. ДРАГОМИРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Киев, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
220 830.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект навігаційного обладнання для системи GPS моніторингу
з монтажем в асортименті
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні прилади
Дата опублікування:
10.09.2020 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 830.58 UAH