-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор).
Тендер Prozorro UA-2020-09-17-005950-a
тепловізор пункт 7.6 інвестиційної програми
Завершена
2 142 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 710.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 710.00 UAH
Номер:
309bcf26a822456fbda886fd84293e85
Внутрішній номер закупівлі:
6337921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-17-005950-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 142 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 710.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2020 13:27 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2020 13:27 - 05.10.2020 16:00
Аукціон:
06.10.2020 15:49 - 06.10.2020 16:16
Період кваліфікації:
06.10.2020 16:16 - 09.10.2020 14:23
Період завантаження договору:
09.10.2020 14:23 - 29.10.2020 14:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тепловізор
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТД "РЕДУТ"
Оскарження: 09.10.2020 14:21 - 20.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38133757
-
Контактна особа:
ТОВ "ТД "РЕДУТ" 380687152074 tdredut2@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 02660, м.Київ, ВУЛИЦЯ М.РАСКОВОЇ, будинок 21, кімната 907
Оскарження: 09.10.2020 14:21 - 20.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 890 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 890 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.10.2020 14:21
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "СВС"
Оскарження: 09.10.2020 14:23 - 20.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090147
-
Контактна особа:
Болтян Сергей +380951727739 TOVSVS@GMAIL.COM http://www.tovsvs.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61037, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 247, офіс 603
Оскарження: 09.10.2020 14:23 - 20.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 133 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 122 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2020 14:23
Документи
39
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Топ сервіс Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137903
-
Контактна особа:
Король Тетяна Олександрівна 380505438953, 380505438953 topservisUK@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Академіка Вільямса 6-в, оф.1
Початкова пропозиція
2 129 005.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 129 005.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8d562da92c14c798d41615e938c1b90
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-17-005950-a-b1
Постачальник:
ТОВ "СВС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090147
-
Контактна особа:
Болтян Сергей +380951727739 TOVSVS@GMAIL.COM http://www.tovsvs.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61037, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 247, офіс 603
Номер договору:
П/НХ-201177/НЮ
Сума договору:
2 122 890.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 769 075.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.10.2020 11:00
Статус:
Виконаний