-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор).
2 122 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8d562da92c14c798d41615e938c1b90
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-17-005950-a-b1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Контактна особа:
Денис Варець +380577244648 nh_tender@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "СВС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37090147
-
Контактна особа:
Болтян Сергей +380951727739 TOVSVS@GMAIL.COM http://www.tovsvs.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61037, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 247, офіс 603
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
П/НХ-201177/НЮ
Дата підписання:
21.10.2020 11:00
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 122 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 353 815.00 UAH)
Оплачено:
2 122 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 353 815.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тепловізор
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації