• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор)

Оголошено тендер

2 142 000.00 UAH
Номер: 2146e314444449f79bac5aa62087a322
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-17-002182-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 2 142 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор)
Примітки: Тепловізор
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Дата опублікування: 17.09.2020 10:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти залізниці
Сума2 142 000.00 UAH